Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama hizmeti sunan bir çok firma bulunuyor. Bu firmaların güvenirliği hakkında hiç bir bilginiz olmamasına rağmen koltuklarınızın temiz olabilme ihtimalini düşünerek koltuk yıkama firmalarıyla anlaşma sağlıyorsunuz ve koltuklarınızı temizlemelerini istiyorsunuz. Yani şansınız devreye giriyor ve şanslı iseniz iyi bir firmaya denk geliyorsunuz şansınız yok ise başınıza daha büyük belalar açılabiliyor.

 

Amacımız bu şans topuna son vermek. Kardelen Koltuk Yıkama bünyesinde koltuk yıkama uzmanları bulundurmaktadır. Bu uzmanlarımız personelleri eğiterek en doğru koltuk yıkama yöntemlerini öğretiyor ve size en kaliteli hizmetin gelebilmesi için çaba harcıyorlar.

 

Yani Özak Koltuk Yıkama işinizi şansa bıraktırmıyor ve %100 garantili hizmet sunuyor. Sizde kaliteden yanaysanız ve en kaliteli koltuk yıkama hizmetini almak istiyorsanız Kardelen Koltuk Yıkama firmamızı arıya bilirsiniz. Koltuk yıkamada son nokta!

 

Özak Koltuk Yıkama Hizmetleri Olarak işimizi Nasıl Yapıyoruz ?
 
İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar.

 

Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır.

 

Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'Extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

 

Koltuk Yıkama ekibimiz görevini başarmıştır. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz...

 

Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

 

Özak Koltuk Yıkama - BiZ ÇOK FARKLIYIZ !