Çekyat Yıkama

İstanbulun tüm bölgelerine hizmet veren Özak Koltuk Yıkama Firmamız, Çekyat Yıkama Konusunda da teknolojinin vermiş olduğu tüm imkanları kullanarak sizlere hijyen ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

 

Çekyatlarınızı kendi imkanlarınızda yıkamak istediğinizde aşağıda yazacağımız olumsuzluklarını göz önünde bulundurarak tercihinizi yeniden yapmanız gerektiğine karar vermiş olacaksınız.

 

kendiniz yıkamak istediğinizde, değerli zamanınızı  fazlaca kaybetmiş olursunuz, kullanmış olduğunuz detarjan gibi kimyasallar koltuklarınızın döşemelerine zarar vererek kısa süre içinde yıpranmalar, çeşitli lekelerin oluşması ve hatta yırtılmalara kadar yol aça bilmektedir.

 

Bu konuda uzman olarak diyoruz ki; siz zahmet etmeyin, biz gelip sizlerin gözleri önünde tamamen hijyenik bir şekilde çekyatlarınızı yıkayalım. çekyatlarınızdan çıkan kirleri sizlerde gördüğünüzde hayretler içinde kalacaksınız.

 

Hizmet'te sınır tanımıyoruz, kaliteli malzemelerimiz ve işçiliğimiz ile sizleri şaşkınlık içinde bıraktığımız hizmeti sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.


Bizimle çalıştığınızda iyiki varsınız sözünü diğer müşterilerimizden duyduğumuz gibi sizlerden de duyacağımızın garantisini veriyoruz.